MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 7695119
nr 769 5119
Hörnskåp
Gustaviansk stil, bemålat, längd: 88, D52, höjd: 182
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 17:20:46
400 kr
150 kr
250 kr
Den Gustavianska stilen